RL110-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL110-331K
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 930MA 520 MOHM
Fitxak: RL110-331K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RL110-331Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL110-331K fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 330UH 930MA 520 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3632 pcs Datuen fitxa RL110-331K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
estali Unshielded Series RL110
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak RL110331K Tenperatura operatiboa -30°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.8MHz
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Wirewound Inductor 930mA 520 mOhm Max Radial DC Erresistentzia (DCR) 520 mOhm Max
Uneko balorazioa 930mA Uneko - Saturazioa -