RJR50FP503M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RJR50FP503M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RJR50FP503M
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RJR50FP503Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RJR50FP503M fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4751 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Round - 0.250" Dia x 0.228" H (6.35mm x 5.79mm)
Series Trimpot® RJ50/RJR50-Sealed Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 50 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tube Aktibitate kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment