RJR26FP503P
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RJR26FP503P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RJR26FP503P
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 50KOHM 0.25W PC PIN SIDE
Fitxak: RJR26FP503P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
RJR26FP503Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RJR26FP503P fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 50KOHM 0.25W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16616 pcs Datuen fitxa RJR26FP503P.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.250" x 0.185" Face x 0.185" H (6.35mm x 4.70mm x 4.70mm)
Series Trimpot® RJ26/RJR26-Sealed Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 50 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tube Aktibitate kopurua 12
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza 50 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment