PWR2615WR250FE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PWR2615WR250FE
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.25 OHM 1% 1W 2615
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
PWR2615WR250FEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PWR2615WR250FE fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena RES 0.25 OHM 1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155249 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Series PWR2615 Erresistentzia 250 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2615 J-Lead Beste izenak Q11316469
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.142" (3.60mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 250 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound