PWR163S-25-R050JE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR163S-25-R050JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PWR163S-25-R050JE
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 5% 25W DPAK
Fitxak: PWR163S-25-R050JE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
PWR163S-25-R050JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PWR163S-25-R050JE fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena RES 0.05 OHM 5% 25W DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 79397 pcs Datuen fitxa PWR163S-25-R050JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Tamaina / dimentsioa 0.320" L x 0.324" W (8.13mm x 8.22mm)
Series PWR163 Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 25W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak PWR163S-25-R050JE-ND
PWR163S-25-R050JETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.125" (3.17mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 mOhms ±5% 25W Chip Resistor TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film