PVG5A103C03B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PVG5A103C03B00
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Fitxak: PVG5A103C03B00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
PVG5A103C03B00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PVG5A103C03B00 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37569 pcs Datuen fitxa PVG5A103C03B00.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Series PVG5 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 11
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment