PVG3G504C01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVG3G504C01R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PVG3G504C01R00
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP
Fitxak: PVG3G504C01R00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
PVG3G504C01R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PVG3G504C01R00 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 128090 pcs Datuen fitxa PVG3G504C01R00.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa Gull Wing
Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.142" x 0.134" Face x 0.079" H (3.60mm x 3.40mm x 2.00mm)
Series PVG3 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 500 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak PVG3G504C01R00-ND
PVG3G504C01R00TR
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 500 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment