PVG3G202C01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVG3G202C01R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PVG3G202C01R00
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Fitxak: PVG3G202C01R00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
PVG3G202C01R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PVG3G202C01R00 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57597 pcs Datuen fitxa PVG3G202C01R00.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa Gull Wing
Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.142" x 0.134" Face x 0.079" H (3.60mm x 3.40mm x 2.00mm)
Series PVG3 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 2 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak PVG3G202C01R00CT
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 2 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment