PVC6G503A01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6G503A01B00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PVC6G503A01B00
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Fitxak: PVC6G503A01B00.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
PVC6G503A01B00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PVC6G503A01B00 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 3481 pcs Datuen fitxa PVC6G503A01B00.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
Series PVC6 Material erresistenteak Ceramic
Erresistentzia 50 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Beste izenak 490-2134
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment Doikuntza mota Side Adjustment