PV36W103C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PV36W103C01B00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV36W103C01B00
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: PV36W103C01B00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PV36W103C01B00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV36W103C01B00 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71416 pcs Datuen fitxa PV36W103C01B00.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.378" x 0.197" Face x 0.394" H (9.60mm x 5.00mm x 10.00mm)
Series PV36 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Beste izenak 490-2875
Aktibitate kopurua 25 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment