PM40-2R2K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PM40-2R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 380MA 700 MOHM
Fitxak: PM40-2R2K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PM40-2R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PM40-2R2K fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 2.2UH 380MA 700 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4963 pcs Datuen fitxa PM40-2R2K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series PM40
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Beste izenak M1117DKR
PM402R2K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 55MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Molded Inductor 380mA 700 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 700 mOhm Max
Uneko balorazioa 380mA Uneko - Saturazioa -