PM1210-R082J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-R082J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PM1210-R082J
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82NH 450MA 400 MOHM
Fitxak: PM1210-R082J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PM1210-R082Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PM1210-R082J fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 82NH 450MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5941 pcs Datuen fitxa PM1210-R082J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series PM1210
balorazio - Q @ Freq 27 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak M6092TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 82nH
Altuera - Eserita (Max) 0.087" (2.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 900MHz
Deskribapen zehatza 82nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 400 mOhm Max
Uneko balorazioa 450mA Uneko - Saturazioa -