PM1210-R010K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-R010K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PM1210-R010K
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10NH 450MA 130 MOHM
Fitxak: PM1210-R010K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PM1210-R010Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PM1210-R010K fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 10NH 450MA 130 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4425 pcs Datuen fitxa PM1210-R010K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series PM1210
balorazio - Q @ Freq 15 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak M6081CT
PM1210R010K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 10nH
Altuera - Eserita (Max) 0.087" (2.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.5GHz
Deskribapen zehatza 10nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 130 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 130 mOhm Max
Uneko balorazioa 450mA Uneko - Saturazioa -