PCW1J-R24-EAB502L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCW1J-R24-EAB502L
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena POT 5K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
Fitxak: PCW1J-R24-EAB502L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
270 pcs
  • Mezua
PCW1J-R24-EAB502Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCW1J-R24-EAB502L fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena POT 5K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28796 pcs Datuen fitxa PCW1J-R24-EAB502L.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±1000ppm/°C Taper Linear
Tamaina - Gorputza Rectangular - 0.920" x 0.874" Face x 0.874" H (23.37mm x 22.20mm x 22.20mm) Series PC-Slimline
biraketa 300° Material erresistenteak Conductive Plastic
Erresistentzia (Ohms) 5k Energia (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 1
Koadrilen kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.75W, 3/4W PC Pins Bushing Thread M9 x 0.75
Aldatu zen None Doikuntza mota Side Adjustment
Ekintza mota Slotted Aktiboaren luzera 0.945" (24.00mm)
Aktiboen diametroa 0.236" (6.00mm)