MOV-07D301K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D301K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MOV-07D301K
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 300V 1.2KA DISC 7MM
Fitxak: MOV-07D301K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
MOV-07D301Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MOV-07D301K fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena VARISTOR 300V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1576822 pcs Datuen fitxa MOV-07D301K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 300V Varistor tentsioa (min) 270V
Varistor Tentsioa (Max) 330V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 250V Gehienezko AC bolumena 190V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Energia 20J Deskribapen zehatza 300V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Oraina - Surge 1.2kA Edukiera @ maiztasuna 165pF @ 1kHz