MF-USMF175-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-USMF175-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MF-USMF175-2
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
Fitxak: MF-USMF175-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MF-USMF175-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MF-USMF175-2 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 282380 pcs Datuen fitxa MF-USMF175-2.pdf
Tentsioa - Geh 6V Mota Polymeric
Bidaia ordua 1s Lodiera (Max) 0.033" (0.85mm)
Tamaina / dimentsioa 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Series Multifuse®, MF-USMF
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 90 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 20 mOhms
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric), Concave Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.75A Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
Oraina - Bidaia (It) 3.5A Uneko - Geh 40A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.75A Homologazioak cURus, TUV
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MF-USML-LAB2
MF-USML-LAB2
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: MF-USML DESIGN KIT, SMD 1210, 3.
Stockean: 3857 pcs
Deskarga: MF-USML-LAB2.pdf
RFQ
MF-USML190-2
MF-USML190-2
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: PTC RESET FUSE 6V 1.9A 1210
Stockean: 107153 pcs
Deskarga: MF-USML190-2.pdf
RFQ
MF-USMF075-2
MF-USMF075-2
deskribapena: PTC RESET FUSE 6V 750MA 1210
Deskarga: MF-USMF075-2.pdf
MF-USMFLAB
MF-USMFLAB
deskribapena: FUSE KIT PTC RST 0.05-1.5A 40PC
Deskarga: MF-USMFLAB.pdf
deskribapena: PTC RESET FUSE 6V 1.1A 1210