MF-RX185/72-0-14
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX185/72-0-14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MF-RX185/72-0-14
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
Fitxak: MF-RX185/72-0-14.pdf
  • Mezua
MF-RX185/72-0-14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MF-RX185/72-0-14 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5707 pcs Datuen fitxa MF-RX185/72-0-14.pdf
Tentsioa - Geh 72V Mota Polymeric
Bidaia ordua 12.6s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.122" W (17.80mm x 3.10mm) Series Multifuse®, MF-RX/72
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 190 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 80 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.902" (22.90mm) Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Oraina - Bidaia (It) 3.7A Uneko - Geh 40A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.85A Homologazioak cURus, TUV