MF-R015/600-B05-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R015/600-B05-0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MF-R015/600-B05-0
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL
Fitxak: MF-R015/600-B05-0.pdf
  • Mezua
MF-R015/600-B05-0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MF-R015/600-B05-0 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4575 pcs Datuen fitxa MF-R015/600-B05-0.pdf
Tentsioa - Geh 250V (600V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 5s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.532" L x 0.236" W (13.50mm x 6.00mm) Series Multifuse®, MF-R/600
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 22 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 9 Ohms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.496" (12.60mm) Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
Oraina - Bidaia (It) 300mA Uneko - Geh 3A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 150mA Homologazioak cURus, TUV