MF-MSMF125-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-MSMF125-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MF-MSMF125-2
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Fitxak: MF-MSMF125-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
MF-MSMF125-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MF-MSMF125-2 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 654036 pcs Datuen fitxa MF-MSMF125-2.pdf
Tentsioa - Geh 6V Mota Polymeric
Bidaia ordua 400ms Lodiera (Max) 0.033" (0.85mm)
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Series Multifuse®, MF-MSMF
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 140 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 35 mOhms
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak MF-MSMF125-2TR
MFMSMF1252
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.25A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 2.5A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.25A