LPV2023-100ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
LPV2023-100ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LPV2023-100ML
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 10A 8 MOHM TH
Fitxak: LPV2023-100ML.pdf
  • Mezua
LPV2023-100MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LPV2023-100ML fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 10UH 10A 8 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5408 pcs Datuen fitxa LPV2023-100ML.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
estali Unshielded Series LPV
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.906" (23.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 8 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 8 mOhm Max Uneko balorazioa 10A