LPV1620-100ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
LPV1620-100ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LPV1620-100ML
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 5A 24 MOHM TH
Fitxak: LPV1620-100ML.pdf
  • Mezua
LPV1620-100MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LPV1620-100ML fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 10UH 5A 24 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3454 pcs Datuen fitxa LPV1620-100ML.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
estali Unshielded Series LPV
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 24 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 24 mOhm Max Uneko balorazioa 5A
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LPV1620-500KL
LPV1620-500KL
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 50UH 3A 60 MOHM TH
Stockean: 3158 pcs
Deskarga: LPV1620-500KL.pdf
RFQ
LPV-60-5
LPV-60-5
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: LED DRIVER CV AC/DC 5V 8A