DR331-253AE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
DR331-253AE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DR331-253AE
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena CMC 25UH 500MA 2LN SMD
Fitxak: DR331-253AE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
DR331-253AEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DR331-253AE fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena CMC 25UH 500MA 2LN SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106440 pcs Datuen fitxa DR331-253AE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 80V Tentsioaren balorazioa - AC 42V
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.213" W (7.30mm x 5.40mm) Series DR331
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Horizontal, 4 Flat Lead Beste izenak DR331-253AECT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 25µH @ 100kHz
Altuera (Max) 0.197" (5.00mm) Iragazki mota Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 25µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 200 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 200 mOhm Uneko balorazioa (Max) 500mA