CV201210-8R2K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-8R2K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CV201210-8R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.2UH 15MA 1.1 OHM SMD
Fitxak: 1.CV201210-8R2K.pdf2.CV201210-8R2K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CV201210-8R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CV201210-8R2K fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 8.2UH 15MA 1.1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3438925 pcs Datuen fitxa 1.CV201210-8R2K.pdf2.CV201210-8R2K.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series CV201210
balorazio - Q @ Freq 45 @ 4MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 4MHz
induktantzia 8.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm)
Frekuentzia - Self Resonant 26MHz Deskribapen zehatza 8.2µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 1.1 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 1.1 Ohm Max Uneko balorazioa 15mA