CS321613-R15K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CS321613-R15K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS321613-R15K
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150NH 250MA 200 MOHM
Fitxak: CS321613-R15K.pdf
  • Mezua
CS321613-R15Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS321613-R15K fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 150NH 250MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5839 pcs Datuen fitxa CS321613-R15K.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 (3216 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
estali Shielded Series CS321613
balorazio - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak CS321613-R15KCT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 150nH
Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm) Frekuentzia - Self Resonant 200MHz
Deskribapen zehatza 150nH Shielded Multilayer Inductor 250mA 200 mOhm Max 1206 (3216 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm Max
Uneko balorazioa 250mA Uneko - Saturazioa -