CRM2512-JX-R050ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRM2512-JX-R050ELF
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 50M OHM 5% 2W 2512
Fitxak: CRM2512-JX-R050ELF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
CRM2512-JX-R050ELFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRM2512-JX-R050ELF fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena RES 50M OHM 5% 2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 543477 pcs Datuen fitxa CRM2512-JX-R050ELF.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Series CRM2512 Erresistentzia 50 MOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 MOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film