CRM0805AJX-R100ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM0805AJX-R100ELF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRM0805AJX-R100ELF
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805
Fitxak: CRM0805AJX-R100ELF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CRM0805AJX-R100ELFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRM0805AJX-R100ELF fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1538724 pcs Datuen fitxa CRM0805AJX-R100ELF.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Series CRM-A Erresistentzia 100 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak CRM0805AJX-R100ELFTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film