CRE2512-FZ-R001E-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRE2512-FZ-R001E-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRE2512-FZ-R001E-2
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
Fitxak: 1.CRE2512-FZ-R001E-2.pdf2.CRE2512-FZ-R001E-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CRE2512-FZ-R001E-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRE2512-FZ-R001E-2 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena RES 0.001 OHM 1% 2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101557 pcs Datuen fitxa 1.CRE2512-FZ-R001E-2.pdf2.CRE2512-FZ-R001E-2.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm)
Series CRE2512 Erresistentzia 1 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak CRE2512-FZ-R001E-2CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Film