CR1206-J/-R82ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CR1206-J/-R82ELF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CR1206-J/-R82ELF
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.82 OHM 5% 1/4W 1206
Fitxak: CR1206-J/-R82ELF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25000 pcs
  • Mezua
CR1206-J/-R82ELFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CR1206-J/-R82ELF fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena RES 0.82 OHM 5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11318702 pcs Datuen fitxa CR1206-J/-R82ELF.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series CR1206 Erresistentzia 820 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 820 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film