CD214L-T40CALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD214L-T40CALF
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V SMC
Fitxak: CD214L-T40CALF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
CD214L-T40CALFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD214L-T40CALF fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139186 pcs Datuen fitxa CD214L-T40CALF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 40V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 64.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 44.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMC (DO-214AB) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.4A Edukiera @ maiztasuna -