96R1A-R16-A15L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
96R1A-R16-A15L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 96R1A-R16-A15L
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena POT 10K OHM 2W CERMET LINEAR
Fitxak: 96R1A-R16-A15L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
96R1A-R16-A15Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 96R1A-R16-A15L fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena POT 10K OHM 2W CERMET LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13534 pcs Datuen fitxa 96R1A-R16-A15L.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C Taper Linear
Tamaina - Gorputza Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Series 96
biraketa 300° Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia (Ohms) 10k Energia (Watts) 2W
Packaging Tray Beste izenak 96R1AR16A15L
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins
Bushing Thread M10 x 0.75 Aldatu zen None
Doikuntza mota Side Adjustment Ekintza mota Slotted
Aktiboaren luzera 0.630" (16.00mm) Aktiboen diametroa 0.236" (6.00mm)