79F2R2K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79F2R2K-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 79F2R2K-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH
Fitxak: 79F2R2K-RC.pdf
  • Mezua
79F2R2K-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 79F2R2K-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4400 pcs Datuen fitxa 79F2R2K-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
estali Unshielded Series 79F
balorazio - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak M8126 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 45MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 1.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 230mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
79F2R2K
79F2R2K
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH