78F331J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
78F331J-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 78F331J-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 100MA 11.1 OHM
Fitxak: 78F331J-RC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
78F331J-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 78F331J-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 330UH 100MA 11.1 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 351485 pcs Datuen fitxa 78F331J-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.280" L (2.79mm x 7.11mm)
estali Unshielded Series 78F
balorazio - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak 78F331JRC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 3.4MHz
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 11.1 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 11.1 Ohm Max
Uneko balorazioa 100mA Uneko - Saturazioa -