70F564AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F564AI-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 560UH 88MA 19.2 OHM TH
Fitxak: 70F564AI-RC.pdf
  • Mezua
70F564AI-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F564AI-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 560UH 88MA 19.2 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6999 pcs Datuen fitxa 70F564AI-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.250" L (4.83mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 41 @ 790kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 790kHz
induktantzia 560µH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 1.7MHz Deskribapen zehatza 560µH Unshielded Wirewound Inductor 88mA 19.2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 19.2 Ohm Max Uneko balorazioa 88mA