70F335AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F335AI-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F335AI-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 208MA 2.76 OHM TH
Fitxak: 70F335AI-RC.pdf
  • Mezua
70F335AI-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F335AI-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 33UH 208MA 2.76 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3011 pcs Datuen fitxa 70F335AI-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak 70F335AIRC
M8399
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 10MHz
Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Wirewound Inductor 208mA 2.76 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 2.76 Ohm Max
Uneko balorazioa 208mA Uneko - Saturazioa -