70F273AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F273AI-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.7MH 57MA 45.6 OHM TH
Fitxak: 70F273AI-RC.pdf
  • Mezua
70F273AI-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F273AI-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 2.7MH 57MA 45.6 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4092 pcs Datuen fitxa 70F273AI-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.380" L (6.60mm x 9.65mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 50 @ 250kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 250kHz
induktantzia 2.7mH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 880kHz Deskribapen zehatza 2.7mH Unshielded Wirewound Inductor 57mA 45.6 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 45.6 Ohm Max Uneko balorazioa 57mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
70F274AI
70F274AI
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 270UH 106MA 13.2 OHM
Stockean: 7024 pcs
Deskarga: 70F274AI.pdf
RFQ
70F273AI
70F273AI
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 2.7MH 57MA 45.6 OHM TH