70F254AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F254AI-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 250UH 111MA 12.1 OHM
Fitxak: 70F254AI-RC.pdf
  • Mezua
70F254AI-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F254AI-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 250UH 111MA 12.1 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3069 pcs Datuen fitxa 70F254AI-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 49 @ 790kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 790kHz
induktantzia 250µH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 2.5MHz Deskribapen zehatza 250µH Unshielded Wirewound Inductor 111mA 12.1 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 12.1 Ohm Max Uneko balorazioa 111mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
70F254AI
70F254AI
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 250UH 111MA 12.1 OHM