6630S1D-C28-R102
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
6630S1D-C28-R102 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6630S1D-C28-R102
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena POT 1K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Fitxak: 6630S1D-C28-R102.pdf
  • Mezua
6630S1D-C28-R102ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6630S1D-C28-R102 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena POT 1K OHM 1W PLASTIC LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6379 pcs Datuen fitxa 6630S1D-C28-R102.pdf
tolerantzia ±15% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea ±500ppm/°C Taper Linear
Tamaina - Gorputza Round - 0.875" Dia x 0.383" H (22.23mm x 9.73mm) Series 6630
biraketa 340° Material erresistenteak Conductive Plastic
Erresistentzia (Ohms) 1k Energia (Watts) 1W
Packaging Tray Aktibitate kopurua 1
Koadrilen kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Aldatu zen None Doikuntza mota User Defined
Ekintza mota Flatted Aktiboaren luzera 0.875" (22.23mm)
Aktiboen diametroa 0.250" (6.35mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
6630S1D-C28-A502
6630S1D-C28-A502
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: POT 5K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Stockean: 4947 pcs
Deskarga: 6630S1D-C28-A502.pdf
RFQ
6630S1D-C28-A102
6630S1D-C28-A102
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: POT 1K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Stockean: 6228 pcs
Deskarga: 6630S1D-C28-A102.pdf
RFQ
66310
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: 4-1/4 BY 1/4-IN CENTER PUNCH
Deskarga: 66310.pdf
66311
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: 4-1/2 BY 5/16-IN CENTER PUNCH
Deskarga: 66311.pdf
6630S1D-B28-A103
6630S1D-B28-A103
deskribapena: POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Deskarga: 6630S1D-B28-A103.pdf
6630S1D-B28-A203
6630S1D-B28-A203
deskribapena: POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Deskarga: 6630S1D-B28-A203.pdf
fabrikatzaileak: Electroswitch
deskribapena: TOGGLE SWITCH
fabrikatzaileak: ebm-papst Inc.
deskribapena: GUARD BASKET 230MM FOR M4Q SER
6630S1D-B28-A502
6630S1D-B28-A502
Deskarga: 6630S1D-B28-A502.pdf
6630S1D-C28-A103
6630S1D-C28-A103
Deskarga: 6630S1D-C28-A103.pdf
deskribapena: GUARD BASKET 200MM FOR M4Q SER