6630S0D-B28-R203
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
6630S0D-B28-R203 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6630S0D-B28-R203
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Fitxak: 6630S0D-B28-R203.pdf
  • Mezua
6630S0D-B28-R203ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6630S0D-B28-R203 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4625 pcs Datuen fitxa 6630S0D-B28-R203.pdf
tolerantzia ±15% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea ±500ppm/°C Taper Linear
Tamaina - Gorputza Round - 0.875" Dia x 0.383" H (22.23mm x 9.73mm) Series 6630
biraketa Continuous Material erresistenteak Conductive Plastic
Erresistentzia (Ohms) 20k Energia (Watts) 1W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 1
Koadrilen kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Aldatu zen None Doikuntza mota User Defined
Ekintza mota Slotted Aktiboaren luzera 0.875" (22.23mm)
Aktiboen diametroa 0.250" (6.35mm)