6630S0A-C28-R103
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
6630S0A-C28-R103 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6630S0A-C28-R103
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Fitxak: 6630S0A-C28-R103.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
6630S0A-C28-R103ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6630S0A-C28-R103 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7868 pcs Datuen fitxa 6630S0A-C28-R103.pdf
tolerantzia ±15% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea ±500ppm/°C Taper Linear
Tamaina - Gorputza Round - 0.875" Dia x 0.383" H (22.23mm x 9.73mm) Series 6630
biraketa Continuous Material erresistenteak Conductive Plastic
Erresistentzia (Ohms) 10k Energia (Watts) 1W
Packaging Tray Aktibitate kopurua 1
Koadrilen kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Aldatu zen None Doikuntza mota User Defined
Ekintza mota Flatted Aktiboaren luzera 0.875" (22.23mm)
Aktiboen diametroa 0.250" (6.35mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
66303
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: UC 2-LYR RBBR MAT SY BL .080''X2
Stockean: 610 pcs
Deskarga: 66303.pdf
RFQ
6630S0A-B28-R502
6630S0A-B28-R502
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: POT 5K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Stockean: 7293 pcs
Deskarga: 6630S0A-B28-R502.pdf
RFQ
66304
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: UC 2-LYR RBBR MAT SY BL .080''X3
Stockean: 388 pcs
Deskarga: 66304.pdf
fabrikatzaileak: ebm-papst Inc.
deskribapena: GUARD BASKET 172MM FOR M4Q SER
Stockean: 3833 pcs
6630S0D-B28-A502
6630S0D-B28-A502
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: 6630S0D-B28-A502.pdf
6630S0D-B28-A203
6630S0D-B28-A203
deskribapena: POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR