6000-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
6000-2R2M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6000-2R2M
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH
Fitxak: 6000-2R2M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
6000-2R2Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6000-2R2M fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7049 pcs Datuen fitxa 6000-2R2M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm)
estali Unshielded Series 6000
balorazio - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak M6003 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.480" (12.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 100MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 21 mOhm Max Radial DC Erresistentzia (DCR) 21 mOhm Max
Uneko balorazioa 6.5A Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
6000-331K-RC
6000-331K-RC
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 330UH 780MA 850 MOHM
Stockean: 99264 pcs
Deskarga: 6000-331K-RC.pdf
RFQ
6000-270K
6000-270K
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 27UH 2.22A 80 MOHM TH
Stockean: 4720 pcs
Deskarga: 6000-270K.pdf
RFQ
Deskarga: 6000-270K-RC.pdf
deskribapena: FIXED IND 33UH 2.05A 90 MOHM TH
Deskarga: 6000-330K.pdf
deskribapena: FIXED IND 2.2MH 360MA 5.9 OHM TH
deskribapena: FIXED IND 270UH 900MA 750 MOHM
deskribapena: FIXED IND 220UH 1A 650 MOHM TH
6000-2R2M-RC
6000-2R2M-RC
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH