4310R-102-104F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4310R-102-104F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4310R-102-104F
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 5 RES 100K OHM 10SIP
Fitxak: 4310R-102-104F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
4310R-102-104Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4310R-102-104F fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena RES ARRAY 5 RES 100K OHM 10SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5677 pcs Datuen fitxa 4310R-102-104F.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 10-SIP Tamaina / dimentsioa 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm)
Series 4300R Erresistentzia-ratioa-Drift 50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 100k
Power Elementu bakoitzeko 300mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 10-SIP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 5 Pin kopurua 10
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm)
Deskribapen zehatza 100k Ohm ±1% 300mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP Zirkuitu mota Isolated