3386P-1-252LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3386P-1-252LF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3386P-1-252LF
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 3386P-1-252LF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
3386P-1-252LFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3386P-1-252LF fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140097 pcs Datuen fitxa 3386P-1-252LF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.190" H (9.53mm x 9.53mm x 4.83mm)
Series Trimpot® 3386 - Sealed Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 2.5 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tube Aktibitate kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment