3296W-1-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3296W-1-252 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3296W-1-252
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 3296W-1-252.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
3296W-1-252ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3296W-1-252 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 41533 pcs Datuen fitxa 3296W-1-252.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.375" x 0.190" Face x 0.395" H (9.53mm x 4.83mm x 10.03mm)
Series Trimpot® 3296 - Sealed Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 2.5 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tube Aktibitate kopurua 25
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment