3046L-3-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3046L-3-252 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3046L-3-252
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS
Fitxak: 3046L-3-252.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
3046L-3-252ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3046L-3-252 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9080 pcs Datuen fitxa 3046L-3-252.pdf
Tentsioa - hornidura - Amaiera estiloa Wire Leads
Teknologia Resistive Hornitzaileen gailuen paketea -
Series - Biraketa angelua - Elektrikoa, mekanikoa -
Erresistentzia Tolerantzia ±20% Erresistentzia 2.5 kOhms
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Wire Leads, Threaded
Irteerako seinalea - Irteera Resistive
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) linealtasun ±5%
Lineal Range 0 ~ 8.89mm (0 ~ 0.35") Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ekintza mota Round Shaft
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3047
fabrikatzaileak: SCS
deskribapena: GROUNDING SYSTEM COMM POINT 10'
Stockean: 2257 pcs
Deskarga: 3047.pdf
RFQ
3046L-3-502
3046L-3-502
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS
Stockean: 7016 pcs
Deskarga: 3046L-3-502.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: SENSOR LINEAR 6.35MM WIRE LEADS
Deskarga: 3046L-2-503.pdf
3047 BK005
3047 BK005
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: HOOK-UP STRND 30AWG BLACK 100'
Deskarga: 3047 BK005.pdf