SW-185-150
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SW-185-150
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena WASHER SHOULDER #4 NYLON
Fitxak: SW-185-150.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SW-185-150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SW-185-150 fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena WASHER SHOULDER #4 NYLON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 458379 pcs Datuen fitxa SW-185-150.pdf
Haria / Torlojua / Hole Tamaina #4 Lodiera - orokorra 0.228" (5.80mm)
Series SW Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Luzera - Burua azpian 0.185" (4.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diametroa - Sorbalda 0.150" (3.80mm)
Diametroa - Kanpoan 0.280" (7.11mm) Diametroa - Barruan 0.122" (3.10mm)
Deskribapen zehatza #4 Shoulder Washer 0.228" (5.80mm) Thick Nylon