MPR5RTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPR5RTW12.0
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
Fitxak: MPR5RTW12.0.pdf
  • Mezua
MPR5RTW12.0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPR5RTW12.0 fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena LED PANEL INDICATOR RED 2.1V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41054 pcs Datuen fitxa MPR5RTW12.0.pdf
Uhin - gailurra 700nm Tentsioa 2.1V
Angeluen ikuspegia 35° Mota LED
Amaiera estiloa Wire Leads - 12" (304.80mm) Series MPR5
balorazio Vf (Typ), If (Max) Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.32" (8.13mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 2mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Lente kolorea Red
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Red
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Red Clear 35° 2.1V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm) Oraingo 20mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPR5RD12V
MPR5RD12V
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: IND METAL PNL 5MM RED DIFF 12VDC
Stockean: 63227 pcs
Deskarga: MPR5RD12V.pdf
RFQ
MPR5YC
MPR5YC
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 590NM 40MCD YLW
Stockean: 70041 pcs
Deskarga: MPR5YC.pdf
RFQ
MPR5SRD
MPR5SRD
deskribapena: IND METAL PNL 5MM RED DIFF