MPR5HD12V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPR5HD12V
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena IND METAL PNL 5MM HER DIFF 12VDC
Fitxak: MPR5HD12V.pdf
  • Mezua
MPR5HD12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPR5HD12V fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena IND METAL PNL 5MM HER DIFF 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50929 pcs Datuen fitxa MPR5HD12V.pdf
Uhin - gailurra 625nm Tentsioa 12V
Angeluen ikuspegia 40° Mota LED
Amaiera estiloa - Series -
balorazio - Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.32" (8.13mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 30mcd Lentearen gardentasuna Diffused
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Lente kolorea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Red
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Red Diffused 40° 12V Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Oraingo -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPR5HDW12.0
MPR5HDW12.0
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: LED PANEL INDICATOR RED 2V
Stockean: 33904 pcs
Deskarga: MPR5HDW12.0.pdf
RFQ
MPR5HD
MPR5HD
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 625NM 25MCD RED
Stockean: 36216 pcs
Deskarga: MPR5HD.pdf
RFQ
MPR5HT
MPR5HT
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 625NM 40MCD RED
Deskarga: MPR5HT.pdf
MPR5GDW6.0
MPR5GDW6.0
deskribapena: LED ASSY PNL 5MM GRN DIFF 6"
Deskarga: MPR5GDW6.0.pdf
MPR5HC
MPR5HC
Deskarga: MPR5HC.pdf
MPR5HDL
MPR5HDL
deskribapena: IND METAL PNL 5MM HER DIFF