MPR5BWDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
MPR5BWDW12.0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPR5BWDW12.0
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Fitxak: MPR5BWDW12.0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MPR5BWDW12.0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPR5BWDW12.0 fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena PNL MNT BLUE W/WIRE 12" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16488 pcs Datuen fitxa MPR5BWDW12.0.pdf
Uhin - gailurra 430nm Tentsioa 4V
Angeluen ikuspegia 40° Mota LED
Amaiera estiloa Wire Leads - 12" (304.80mm) Series MPR5
balorazio Vf (Typ), If (Max) Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.32" (8.13mm) Beste izenak 492-1570
MPR5BWDW120
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 15mcd
Lentearen gardentasuna Diffused Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Lente kolorea Blue Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Lanpara kolorea Blue Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Blue Diffused 40° 4V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Oraingo 25mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPR5BWTW12.0
MPR5BWTW12.0
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Stockean: 23390 pcs
Deskarga: MPR5BWTW12.0.pdf
RFQ
MPR5GD
MPR5GD
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 568NM 25MCD GRN
Stockean: 33541 pcs
Deskarga: MPR5GD.pdf
RFQ
MPR5AT
MPR5AT
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 605NM 40MCD AMBR
Deskarga: MPR5AT.pdf
MPR5BWD
MPR5BWD
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
Deskarga: MPR5BWD.pdf
MPR5GCW12.0
MPR5GCW12.0
deskribapena: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Deskarga: MPR5GCW12.0.pdf
MPR5BWT
MPR5BWT
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 430NM 30MCD BLUE
Deskarga: MPR5BWT.pdf
MPR5BCW6.0
MPR5BCW6.0
deskribapena: IND METAL PNL 5MM HER/GN WH DIFF
Deskarga: MPR5BCW6.0.pdf
MPR5GC
MPR5GC
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Deskarga: MPR5GC.pdf
MPR5GCW12.0-CC
MPR5GCW12.0-CC
deskribapena: IND METAL PNL 5MM GN WTR CLR 12"
Deskarga:
MPR5BWCW12.0
MPR5BWCW12.0