MPR5ACW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPR5ACW12.0
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Fitxak: MPR5ACW12.0.pdf
  • Mezua
MPR5ACW12.0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPR5ACW12.0 fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena PNL MNT AMBER W/WIRE 12" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39311 pcs Datuen fitxa MPR5ACW12.0.pdf
Uhin - gailurra 605nm Tentsioa 2V
Angeluen ikuspegia 35° Mota LED
Amaiera estiloa Wire Leads - 12" (304.80mm) Series MPR5
balorazio Vf (Typ), If (Max) Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.32" (8.13mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 40mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Amber
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Amber Clear 35° 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm) Oraingo 30mA