MPR3UBWCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPR3UBWCW12.0
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED PANEL INDICATOR BLUE 4V
Fitxak: MPR3UBWCW12.0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MPR3UBWCW12.0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPR3UBWCW12.0 fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena LED PANEL INDICATOR BLUE 4V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30163 pcs Datuen fitxa MPR3UBWCW12.0.pdf
Uhin - gailurra 470nm Tentsioa 4V
Angeluen ikuspegia 30° Mota LED
Amaiera estiloa Wire Leads - 12" (304.80mm) Series -
balorazio Vf (Typ), If (Max) Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.24" (6.10mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 400mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 3mm (T-1) Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Blue
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Blue Clear 30° 4V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm) Oraingo 20mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPR3SRCW12.0
MPR3SRCW12.0
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: IND METAL PNL 3MM RD WTR CLR 12"
Stockean: 45493 pcs
Deskarga: MPR3SRCW12.0.pdf
RFQ
MPR3YCW12.0
MPR3YCW12.0
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: LED PANEL INDICATOR YLW 2V
Stockean: 36679 pcs
Deskarga: MPR3YCW12.0.pdf
RFQ
MPR3YD
MPR3YD
deskribapena: LED ASSY PNL 3MM YLW DIFF 585NM
Deskarga: MPR3YD.pdf
MPR3SRDW6
MPR3SRDW6
deskribapena: LED ASSY PNL 3MM SUP RED DIFF
Deskarga: MPR3SRDW6.pdf
MPR3YD12V
MPR3YD12V
deskribapena: IND METAL PNL 3MM YLW DIFF 12VDC
Deskarga: MPR3YD12V.pdf
MPR3YC
MPR3YC
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 590NM 40MCD YLW
Deskarga: MPR3YC.pdf
MPR3UBWC
MPR3UBWC
deskribapena: LED PANEL INDICATOR BLUE 4V
Deskarga: MPR3UBWC.pdf
MPR3SURC
MPR3SURC
deskribapena: IND METAL PNL 3MM ULT RD WTR CLR